Klasa

VIII

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. Juliana Filipowicza

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
08:55 - 09:40 Biologia Pani Agnieszka Galińska 27
09:50 - 10:35 Chemia Pan Adam Tołwiński 23
10:45 - 11:30 Język niemiecki Pani Monika Zielińska św
11:45 - 12:30 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
12:45 - 13:30 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
13:35 - 14:20 Informatyka Pani Danuta Chmielarz 24
14:25 - 15:10 WDŻ Pani Agnieszka Galińska 27
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Wiedza o społeczeństwie Pani Joanna Przepiórkiewicz 27
08:55 - 09:40 Język angielski Pani Karolina Gałązka 23
09:50 - 10:35 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
10:45 - 11:30 Fizyka Pani Karolina Świderska 23
11:45 - 12:30 Fizyka Pani Karolina Świderska 23
12:45 - 13:30 Historia Pani Joanna Przepiórkiewicz 25
13:35 - 14:20 Religia Ks. Krzysztof Kulkowski SAC 17
14:25 - 15:10 Wychowanie Fizyczne Pan Maciej Przepiórkiewicz s. gimnast
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
08:55 - 09:40 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
09:50 - 10:35 Język niemiecki Pani Monika Zielińska 24
10:45 - 11:30 Język angielski Pani Karolina Gałązka 25
11:45 - 12:30 Wychowanie Fizyczne Pan Maciej Przepiórkiewicz s. gimnast
12:45 - 13:30 Religia Ks. Krzysztof Kulkowski SAC 23
13:35 - 14:20 Zajęcia z wychowawcą Pani Agnieszka Galińska 27
14:25 - 15:10 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie Pani Joanna Przepiórkiewicz 17
09:50 - 10:35 Historia Pani Joanna Przepiórkiewicz 17
10:45 - 11:30 Język angielski Pani Karolina Gałązka 23
11:45 - 12:30 Język angielski Pani Karolina Gałązka 23
12:45 - 13:30 Geografia Pani Agnieszka Galińska 27
13:35 - 14:20 Wychowanie Fizyczne Pan Maciej Przepiórkiewicz s. gimnast
14:25 - 15:10 Wychowanie Fizyczne Pan Maciej Przepiórkiewicz s. gimnast
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
08:55 - 09:40 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
09:50 - 10:35 Chemia Pan Adam Tołwiński 23
10:45 - 11:30 Edukacja Dla Bezpieczeństwa Pan Aleksander Kurek 23
11:45 - 12:30 Rewalidacja Pani Barbara Krzyszczak - Szuba
11:45 - 12:30 Zajęcia wyrównawcze Pani Danuta Chmielarz
12:45 - 13:30 Rewalidacja Pani Barbara Krzyszczak - Szuba