Klasa

VII

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. Juliana Filipowicza

Wychowawca: Pani Danuta Chmielarz

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Biologia Pani Agnieszka Galińska 27
08:55 - 09:40 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
09:50 - 10:35 Biologia Pani Agnieszka Galińska 27
10:45 - 11:30 Język niemiecki Pani Monika Zielińska 27
11:45 - 12:30 Geografia Pani Agnieszka Galińska 27
12:45 - 13:30 Język angielski Pan Adam Tołwiński 23
13:35 - 14:20 Wychowanie Fizyczne Pan Aleksander Kurek s. gimnast
14:25 - 15:10 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 23
08:55 - 09:40 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
09:50 - 10:35 Religia Ks. Krzysztof Kulkowski SAC 17
10:45 - 11:30 Wychowanie Fizyczne Pan Aleksander Kurek s. gimnast
11:45 - 12:30 Zajęcia z wychowawcą Pani Danuta Chmielarz 24
12:45 - 13:30 Fizyka Pani Karolina Świderska 23
13:35 - 14:20 Fizyka Pani Karolina Świderska 23
14:25 - 15:10 Doradztwo zawodowe Pani Katarzyna Żero
14:25 - 15:10 Etyka Pani Barbara Krzyszczak - Szuba
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Religia Ks. Krzysztof Kulkowski SAC 23
08:55 - 09:45 Język niemiecki Pani Monika Zielińska 17
09:50 - 10:35 Historia Pani Joanna Przepiórkiewicz 27
10:45 - 11:30 Język angielski Pan Adam Tołwiński 23
11:45 - 12:30 Chemia Pan Adam Tołwiński 23
12:45 - 13:30 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
13:35 - 14:20 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
14:25 - 15:10 Plastyka Pani Renata Błażejczyk 17
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Historia Pani Joanna Przepiórkiewicz 17
08:55 - 09:45 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
09:50 - 10:35 Geografia Pani Agnieszka Galińska 27
10:45 - 11:30 Informatyka Pani Danuta Chmielarz 24
11:45 - 12:30 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
12:45 - 13:30 Muzyka Pan Dariusz Świtalski 23
13:35 - 14:20 Biologia Pani Agnieszka Galińska 27
14:25 - 15:10 Zajęcia wyrównawcze Pani Danuta Chmielarz 24
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Chemia Pan Adam Tołwiński 23
08:55 - 09:40 Język angielski Pan Adam Tołwiński 23
09:50 - 10:35 Wychowanie Fizyczne Pan Aleksander Kurek s. gimnast
10:45 - 11:30 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
11:45 - 12:30 Wychowanie Fizyczne Pan Aleksander Kurek s. gimnast