Klasa

IV

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gen. Juliana Filipowicza

Wychowawca: Pani Anna Czarnecka

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewcząt Pan Andrzej Dobrowolski s. gimnast
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dziewcząt Pan Andrzej Dobrowolski s. gimnast
09:50 - 10:35 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
10:45 - 11:30 Zajęcia z wychowawcą Pani Anna Czarnecka 25
11:45 - 12:30 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
12:45 - 13:30 Plastyka Pani Renata Błażejczyk 23
13:45 - 14:20 Wychowanie fizyczne chłopców Pan Aleksander Kurek s. gimnast
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne chłopców Pan Aleksander Kurek s. gimnast
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne chłopców Pan Aleksander Kurek s. gimnast
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne chłopców Pan Aleksander Kurek s. gimnast
09:50 - 10:35 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
10:45 - 11:30 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
11:45 - 12:30 Historia Pani Joanna Przepiórkiewicz 25
12:45 - 13:30 Religia Ks. Krzysztof Kulkowski SAC 24
13:35 - 14:20 Przyroda Pani Agnieszka Galińska 27
14:25 - 15:10 Etyka Pani Barbara Krzyszczak - Szuba
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
11:45 - 12:30 Religia Ks. Krzysztof Kulkowski SAC 27
12:45 - 13:30 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
13:35 - 14:20 Informatyka Pani Danuta Chmielarz 24 Grupa 2
13:35 - 14:20 Język angielski Pani Katarzyna Maliszewska 28 Grupa 1
14:20 - 15:10 Język angielski Pani Katarzyna Maliszewska 28 Grupa 2
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dziewcząt Pan Andrzej Dobrowolski s. gimnast
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne dziewcząt Pan Andrzej Dobrowolski s. gimnast
09:50 - 10:35 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
10:45 - 11:30 Język polski Pani Anna Czarnecka 25
11:45 - 12:30 Muzyka Pan Dariusz Świtalski św
12:45 - 13:30 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
13:35 - 14:20 Informatyka Pani Danuta Chmielarz 24 Grupa 1
13:35 - 14:20 Język angielski Pani Katarzyna Maliszewska 28 Grupa 2
14:25 - 15:10 Język angielski Pani Katarzyna Maliszewska 28 Grupa 1
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język angielski Pani Katarzyna Maliszewska 17 Grupa 1
08:55 - 09:40 Przyroda Pani Agnieszka Galińska 27
09:50 - 10:35 Matematyka Pani Danuta Chmielarz 24
10:45 - 11:30 Technika Pani Agnieszka Galińska 27
11:45 - 12:30 Język angielski Pani Katarzyna Maliszewska 23 Grupa 2